Magi Apart Otel şehir merkezine 500 m, denize ise sadece 50 m mesafede kaliteli ve lüks odaları, mükemmel hizmet anlayışı ve güleryüzlü personeli ile bulunduğu mevkiinin en tercih edilen otelidir.

Otelimizin 28 adet apart dairesi, her bir dairenin bir salon ve bir yatak odası mevcuttur. Odalarımız standart olarak iki kişiliktir, talep edilirse bu sayı dört kişiye çıkartılabilir. Tüm odalarda balkon, ebeveyn banyosu, WC, klima, telefon, elektrikli ocak, kettle, buzdolabı ve rahatınızı sağlayacak diğer her türlü eşya bulunmaktadır. Magi Apart Hotel çalışanları ve personeli 24 saat 7 gün sizin hizmetinizde ve bir çok yabancı dili konuşabilmektedirler.

Otelimizde tatilinize kaliteli zaman katacak bir çok aktivite imkanı bulunmaktadır. Uydu Tv, salon ve yüzme havuzundan dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

24 saat açık resepsiyonumuz her türlü ihtiyacınızı karşılamaktan memnuniyet duyacaktır. Otelimizin her katı için asansör bulunmaktadır.

Magi Apart Hotel bulunduğu mevkii dolayısıyla da tatilinize renk katmaktadır. Mükemmel bir kış ve yaz tatili için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey otelimize çok kısa mesafede bulunmaktadır. Bar, kafe ve restoranların ve bir çok su sporunun yapıldığı harika plajımız otelimizin hemen karşısındadır. Dilerseniz yürüme mesafesinde daha bir çok eğlence tesisi bulabilirsiniz. En iyi diskolar, mağazalar, restoranlar, tarihi ve doğal yerler ve kaliteli zaman adına diğer her şey hemen başucunuzda.

Sizi Magi Apart Hotel' de ağırlamaktan memnuniyet duyarız.